load

Brak kategorii

Waga hakowa z legalizacją 10t , 15t , 20t

Duża nośność wagi hakowej dla przemysłowej pracy, niezawodny i łatwy w użyciu, nadaje się zarówno do magazynów handlowych i dla bardziej surowych warunkach.
Dzięki podwójnemu systemowi zabezpieczeń umożliwia podnoszenie, ważenie i przemieszczanie podwieszonego ładunku oraz mogą być zamontowane na stałe na systemie podnoszącym.
Niezwykle kompaktowa waga hakowa 10 t, 15 t i 20 t zajmuje mało miejsca. Konfiguracja opcjonalnego górnego pierścienia łączącego i dolnego haka. Są dostępne zarówno do użytku wewnętrznego, jak i legalizowane CE-M.
Podwójny system bezpieczeństwa, do stałego montażu w systemie podnoszenia; zalecane do podnoszenia i przemieszczania zawieszonego ładunku.

Profesjonalna, solidna konstrukcja sprawia, że urządzenie świetnie radzi sobie w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Wyprodukowane z wytrzymałych materiałów, spełnia najsurowsze kryteria dotyczące trwałości i jakości wykonania. Waga hakowa 10 t, 15 t lub 20 t to urządzenie na lata, które wyróżnia się uniwersalnością zastosowania i rozbudowaną funkcjonalnością.

Zgodnie z dyrektywami 2006/42 CE, UNI EN 13155/2009, UNI EN 13889, 2014/30 / EU.
40 mm CZERWONY wyświetlacz LED.
Wodoodporna klawiatura z 5 klawiszami: ZERO, AUTOMATYCZNA TARA, TRYB, DRUKOWANIE i WŁ. / WYŁ.
Ekran ochronny z pleksiglasu na wyświetlacz i klawiaturę.
Zbudowany niezwykle solidnie z blachy stalowej malowanej ogniowo, ze stopniem ochrony IP67 przed pyłem i rozpryskami.
Waga: 86 kg, z opakowaniem 103 kg.
6-przyciskowy pilot zdalnego sterowania o częstotliwości radiowej, 433 MHz, do użytku na odległość do 50 m. Konfigurowalne tylko jako automatyczne tarowanie lub jako zdalna klawiatura.
Wyposażony w wyjmowany zestaw akumulatorów o 60-godzinnym czasie pracy, przeznaczony do łączenia z opcją do ciągłego użytkowania wagi dźwigowej (hakowej) 24/7. Standardowo wyposażony w ładowarkę.
Cyfrowa konfiguracja i kalibracja wag programowalne bezpośrednio z klawiatury przy użyciu ciężaru próbki. Zachęcamy do przekonania się o wysokiej jakości urządzeń w wersji 10, 15 i 20 t oraz kontaktu w celu złożenia zamówienia!

Podobne produkty

Masz pytania?
Porozmawiajmy

    Newsletter

    Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

    Newsletter

    Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.