load

Wagi inwentarzowe

Waga inwentarzowa do trzody

Maksymalna zdolność ważenia [kg] 600
Długość [mm] 1500
Szerokość [mm] 800
Wysokość [mm] 1150
Zasilanie [Hz] 230V/50
Zakres temperatur otoczenia [°C] od -10 do +40
Dokładność [kg] 0,2

Sprawdź nasze wagi inwentarzowe i przekonaj się o wysokiej jakości naszych produktów!

Waga inwentarzowa do trzody chlewnej jest specjalistycznym urządzeniem przeznaczonym do precyzyjnego ważenia świń na różnych etapach ich rozwoju. Jest to kluczowe narzędzie w nowoczesnej hodowli, umożliwiające dokładną ocenę przyrostu masy ciała. Parametr ten jest niezwykle istotny dla efektywnego zarządzania żywieniem, zdrowiem i rozrodem zwierząt.

Waga inwentarzowa do trzody pozwala na szybkie odczytywanie wyników podczas ważenia zwierząt. Została wyposażona w specjalny ekran znajdujący się poza klatką, na którym wyświetlają się wyniki pomiarów. Monitor umieszczono na tyle daleko, by proces ważenia był bezpieczny zarówno dla zwierzęcia, jak i hodowcy. Wyświetlane wyniki pozwalają na prowadzenie statystyk, dobór diety oraz określanie szybkości przybierania na masie i zdrowia trzody.

Waga inwentarzowa do trzody chlewnej pozwala na uzyskiwanie wyników z dokładnością do 0,2 kg. Tak niewielkie odchylenie umożliwia poprawne monitorowanie przyrostu masy ciała u zwierząt.

Trwała i stabilna waga inwentarzowa

Waga inwentarzowa do trzody została wykonana z wytrzymałych materiałów odpornych na korozję, co zapewnia długotrwałą wytrzymałość i łatwość czyszczenia. Nawet w przypadku kontaktu z wilgocią lub mokrymi zanieczyszczeniami nie pokrywa się ona rdzą, która mogłaby powodować stopniowe niszczenie prętów. Konstrukcja wagi została wykończona również farbą, która dodatkowo zwiększa odporność metalu na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki niej produkt prezentuje się też bardzo estetycznie.

Nasza waga inwentarzowa do żywca może być wykorzystywana nawet w temperaturach do -10 °C. Pozwala na ważenie zwierząt niezależnie od pory roku, również na świeżym powietrzu. Można ją bardzo łatwo transportować – wyposażono ją w kółka z jednej strony oraz blokadę z drugiej, która zapobiega przesuwaniu się konstrukcji pod wpływem ruchów zwierząt. Produkt ten sprawdzi się w hodowlach, w których trzoda jest trzymana w różnych zagrodach i budynkach gospodarskich.

Funkcjonalna waga inwentarzowa do żywca – wygoda dla zwierząt i hodowcy

Nasza waga inwentarzowa do trzody została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i komforcie zwierząt. Ma delikatnie zaokrąglone rogi i brzegi, aby uniknąć skaleczeń w trakcie ważenia. Otwarta konstrukcja z zamykanymi drzwiami ułatwia wejście i wyjście zwierząt, minimalizując stres. To produkt, który zapewnia wygodę korzystania również dla samego hodowcy. Przestrzeń w klatce jest na tyle duża, że zwierzę może swobodnie się tam zmieścić i pozostać w stałej pozycji aż do zakończenia ważenia.

Waga inwentarzowa do trzody wymaga podłączenia do prądu. Można zasilać ją bezpośrednio z gniazdka elektrycznego w budynku lub agregatu prądotwórczego. To urządzenie mobilne, które można stosować również na świeżym powietrzu. W sezonie zimowym powinno być przechowywane w budynku – by uchronić je przed zniszczeniem,

Waga inwentarzowa do trzody na różnych etapach rozwoju

Dostępna waga inwentarzowa do trzody to doskonały wybór do hodowli, w których żyją zwierzęta na różnych etapach rozwoju. Sprawdzi się świetnie podczas ważenia młodych osobników i dorosłych, które niedługo mają opuścić gospodarstwo rolne. Waga ma udźwig do 600 kg. Nie należy jej przeciążać, ponieważ w efekcie zbyt dużego nacisku może dojść do uszkodzenia ważnych podzespołów urządzenia i zakłamywania uzyskiwanych wyników.

Nasza waga inwentarzowa do trzody z powodzeniem przetrwa wiele lat użytkowania. To trwały, funkcjonalny produkt niezbędny w każdym gospodarstwie, w którym hoduje się świnie. Oferujemy również podobne konstrukcje dla większych zwierząt – m.in. dla bydła. W celu poznania dokładnych parametrów technicznych wag zapraszamy do kontaktu – pomożemy dobrać odpowiedni produkt do Państwa gospodarstwa.

Podobne produkty

Masz pytania?
Porozmawiajmy

    Newsletter

    Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

    Newsletter

    Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.