load
Wagi inwentarzowe

Wagi inwentarzowe

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne wagi inwentarzowe do zwierząt o szerokim zakresie maksymalnej zdolności ważenia od 600 do 2500 kg. Są dostępne w wymiarach gwarantujących bezproblemowe umieszczanie trzody oraz bydła hodowlanego na czas pomiaru. Są zasilane z sieci elektrycznej o napięciu 230 V 50 Hz. Mogą pracować w temperaturze otoczenia z zakresu od -10 do 40 °C. Ich platformy wykonane są z trwałych materiałów, niepodatnych na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie łatwych w konserwacji i utrzymaniu czystości.

Dostępne w naszym asortymencie urządzenia mogą być dostarczane wraz z certyfikatem umożliwiającym ich legalne użytkowanie w rozliczeniach handlowych. Są cenione przez hodowców za wysoką precyzję i bezawaryjne działanie przez wiele lat. Ich wzmocniona konstrukcja może być wykonana z metali cynkowanych ogniowo, dzięki czemu są one niepodatne na działanie korozji i rozwój rdzy. Jednocześnie zastosowane do ich budowy czujniki tensometryczne zapewniają maksymalną powtarzalność pomiarów i zachowanie dokładności w całym zakresie temperatur roboczych.

Sprawdź nasze produkty

Precyzyjne wagi inwentarzowe do zwierząt

Precyzyjne wagi inwentarzowe do zwierząt zapewniają stabilny pomiar, nawet gdy zwierzę dynamicznie wierzga nogami i nie da się go uspokoić. Są one wyposażone także w specjalne rozwiązania antypoślizgowe, dzięki którym nie ma ryzyka odniesienia kontuzji przez ważoną trzodę chlewną czy bydło. Jednocześnie zastosowane elementy konstrukcyjne chronią operatora maszyny przed obrażeniami ciała, które mogą spowodować niespokojne zwierzęta, szczególnie w trakcie wprowadzania ich do klatki pomiarowej.

Maszyny są proste w obsłudze i wyposażone w czytelne wyświetlacze z interfejsem w języku polskim. Na specjalne życzenie mogą być zintegrowane z dodatkowym oprogramowaniem komputerowym i transmitować dane poprzez dedykowane złącze. Istnieje także możliwość wydruków wyników na drukarce termicznej i dołączenie ich do dokumentacji. Nasz zespół programistów i konstruktorów ma wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań indywidualnie dopasowanych do potrzeb klientów. Jeśli potrzebujesz konkretnych funkcjonalności, nie wahaj się z nami skontaktować.

Wagi inwentarzowe do trzody i bydła

Nasze przedsiębiorstwo dostarcza wysokiej klasy wagi inwentarzowe do pomiaru ciężaru trzody oraz bydła. Zapewniają dokładność pozwalającą na legalne wykorzystanie ich w rozliczeniach handlowych. Są łatwe w obsłudze, dzięki czytelnemu panelowi operatorskiemu i mogą być obsługiwane przez niedoświadczone osoby. Wykonana z odpornego na uszkodzenia metalu platforma jest niepodatna na działanie wilgoci, a także bezproblemowa w czyszczeniu.

Profesjonalne maszyny pomiarowe dla rolnictwa dostępne w naszym asortymencie to doskonały sposób na szybkie dokumentowanie wagi hodowanej trzody chlewnej, jak i bydła. Nowoczesne rozwiązania gwarantują bezawaryjną pracę nawet przy intensywnej eksploatacji. Skorzystaj z naszej bogatej oferty i wybierz niezawodne wagi inwentarzowe do zwierząt! Zapewniamy fachowe wsparcie w doborze odpowiedniego urządzenia.

Masz pytania?
Porozmawiajmy

    Newsletter

    Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

    Newsletter

    Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.