load

Serwis i kalibracja wag

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak awaria sprzętu może negatywnie wpłynąć na cały proces pracy i go opóźnić. Z tego powodu oferujemy szybki i sprawny serwis wag samochodowych oraz ich kalibrację. Nasza firma gwarantuje skuteczną naprawę, która wpłynie pozytywnie na sprawność i trwałość urządzenia. Staramy się również zapewnić szeroką i zróżnicowaną ofertę tak, by wszystkie zainteresowane naprawą osoby, otrzymały maksymalnie kompleksową usługę.

Dlatego też w zakres naszych świadczeń wchodzą następujące czynności obsługowe:

 • fachowa diagnostyka usterki lub awarii,
 • szybka naprawa poprzedzona rzetelną kalkulacją kosztów,
 • ponowna kalibracja układu pomiarowego celem wyeliminowania błędów wskazań,
 • możliwość wykonania legalizacji ponownej lub wzorcowania,
 • zapewnienie wzorców masy lub przyrządów pomiarowych kontrolnych.

Kolejną istotną kwestią jest również zasięg działania. Ze względu na mobilny serwis jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego z miejsca w kraju. Wszyscy pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w udzielaniu usług reperacyjnych i dołożą wszelkich starań, by zapewnić w pełni indywidualne podejście do każdego klienta. Używane przez nas w naprawie części zamienne pochodzą od najlepszych w branży producentów. Dzięki temu możemy gwarantować jak najszybszy i satysfakcjonujący serwis wag samochodowych, które będą całkowicie sprawne i gotowe do dalszej pracy.

Oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Set of tools in a tool kit isolated

Jakie naprawy realizujemy:

 • pełna diagnostyka urządzeń przed naprawą (usługa bezpłatna),
 • wymiana uszkodzonych tensometrów,
 • wymiana uszkodzonych lub zbitych wyświetlaczy,
 • wymiana uszkodzonych przewodów,
 • wymiana lub naprawa elektroniki i układów scalonych,
 • wymiana lub naprawa części mechanicznych,
 • wymiana akumulatorów,
 • wymiana lub naprawa zasilaczy,
 • wymiana lub naprawa gniazd ładowania,
 • kalibracja analizatorów.
Checking Current in Laptop Circuit Board

Znaczenie kalibracji wagi samochodowej

Dlaczego wykonanie poprawnej kalibracji wagi samochodowej jest ważne? Wzorcowanie lub adiustacja, jak inaczej określa się tę czynność, a raczej zbiór działań, ma bowiem na celu zapewnienie prawidłowej pracy urządzenia, tzn. dokonywania pomiarów odzwierciedlających rzeczywistość. Mówiąc prościej, jest to regulacja i dostosowanie jego pracy do obiektywnych, uniwersalnych i zestandaryzowanych wzorców. Co istotne, zgodnie z przepisami, kalibracja wag samochodowych może być wykonywana wyłącznie przez odpowiednio wykwalifikowanych i dysponujących wymaganymi kompetencjami specjalistów zajmujących się serwisem. Właśnie tacy fachowcy tworzą nasz zespół, dzięki czemu możemy świadczyć profesjonalne i w pełni legalne usługi.

Przeprowadzamy od A do Z kalibrację urządzeń dowolnych producentów i niezależnie od parametrów. Bez względu na rodzaj warto nam powierzyć to zadanie, aby mieć pewność, że zostanie wykonane według standardów i przez doświadczonych specjalistów, którzy realizowali je wielokrotnie i zawsze efektywnie. Dzięki temu zyskuje się gwarancję, że pomiary za pomocą wagi samochodowej, która przeszła odpowiadającą wymaganiom kalibrację, są wiarygodne, prawidłowe i można na nich bazować. To bardzo istotne w każdej sytuacji, a szczególnie wówczas, gdy chodzi o sprawdzenie ciężaru auta pod kątem zgodności jego masy z przepisami drogowymi czy w przypadku rozliczeń za towar załadowany na pojazd ciężarowy.

Kompleksowy i fachowy serwis wag samochodowych

Profesjonalne wsparcie zapewniamy również w ramach serwisu. Jeżeli urządzenie działa nieprawidłowo, zaczyna się psuć, przywrócimy je do pełnej sprawności. Dysponujemy wiedzą, sprzętem i kompetencjami, które pozwalają na precyzyjne diagnozowanie i usuwanie źródła usterek. W razie potrzeby wymieniamy zużyte lub zniszczone podzespoły i zastępujemy je nowymi. Świadczymy kompleksowy serwis wag samochodowy bez względu na ich typ, markę producenta czy stan techniczny. Korzystając z naszych usług, można mieć pewność rzetelnej realizacji prac, których efektem będzie sprawne i działające w sposób prawidłowy urządzenie do pomiaru wagi pojazdów.

Serdecznie zachęcamy każdego, kto potrzebuje szybkiej i trwałej serwisu, naprawy lub kalibracji wagi samochodowej do skorzystania z naszych usług.

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.