load
Wagi samochodowe podkładkowe

Samochodowe podkładkowe

Jednym z najbardziej uniwersalnych i popularnych narzędzi w przemyśle związanym z transportem i produkcją jest podkładkowa waga osiowa. Dzięki swojej wytrzymałości oraz łatwości w obsłudze idealnie sprawdza się w większości zadań i służy przez lata. Dużym plusem, jaki ma waga samochodowa przejazdowa, jest również jej niski profil, który umożliwia bezproblemowy najazd. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sprawdź nasze produkty

Zastosowanie samochodowych wag przejazdowych

Proponowane wagi osiowe to jednoosiowe urządzenia drogowe, które zostały zaprojektowane specjalnie w celu pomiarów kontrolnych. Znajdują swoje zastosowanie w kontroli dostaw materiału w takich miejscach jak:

 • place budowy,
 • wysypiska śmieci,
 • żwirownie,
 • fabryki betonu,
 • kamieniołomy.

Dzięki dokładności ich pomiaru są także dopuszczone do użytku w handlu i wszelkich działaniach mających na celu egzekwowanie prawa.

Gwarancja jakości i zaawansowania technologicznego

Profesjonalne samochodowe wagi przejazdowe i podkładkowe dostępne zarówno w wersji bezprzewodowej, jak i przewodowej. Konstrukcja z wytrzymałego aluminium jest gwarancją solidności, a zarazem lekkości i możliwości pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Produkty są wyposażone w specjalne czujniki wykonane ze stali nierdzewnej, które spełniają wymagania norm ochrony IP68, a także hermetyczne skrzynki przyłączeniowe. Są łatwe w montażu bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi.

Producent zastosował wulkanizowane nakładki antypoślizgowe z wysokiej jakości tworzywa, które podnoszą poziom bezpieczeństwa użytkowania i wyraźnie zwiększają przyczepność samochodowej wagi podkładkowej. Dzięki specjalnym rozwiązaniom technologicznym połączenie segmentu ważącego pojazd z miernikiem jest proste i niezawodne. Produkty są oferowane w wersjach legalizowanych z możliwością ważenia dynamicznego w dużej rozdzielczości. Zapewniają dokładne oraz powtarzalne pomiary.

Funkcjonalna budowa przekładająca się na komfort użytkowania

Prezentowane w naszym asortymencie wagi podkładkowe są przeznaczone do osadzenia ich na głębokości 250 milimetrów na nawierzchni betonowej. Co więcej, most ważący może zostać w każdym momencie podniesiony, co umożliwia łatwe oczyszczenie oraz sprawdzenie sprzętu, bez potrzeby dokonywania ponownej kalibracji. Kolejnym plusem jest fakt, że przedstawione poniżej wagi samochodowe osiowe są pełni zautomatyzowane tak, by podczas procesu ważenia, nie była konieczna obecność operatora.

Samochodowe wagi przejazdowe

Oferowane przez nas produkty są dostarczane w wygodnej walizce transportowej. Dostępne są również modele wag przejazdowych ze wbudowaną drukarką do szybkiej dokumentacji wyników. Obsługę ułatwia ergonomiczny wyświetlacz oraz dedykowane oprogramowanie komputerowe z polskojęzycznym menu. Istnieje możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów rozszerzających funkcjonalność narzędzi pomiarowych, takich jak wykonane z drewna maty wyrównujące przeznaczone do ważenia osi pojazdów. Towar jest objęty gwarancją producenta.

Profesjonalne samochodowe wagi przejazdowe zbudowane są z kilku podkładek pomiarowych, które połączone są ze specjalnie zaprojektowanym indykatorem odczytowym, tworząc kompleksowy, przenośny system do ważenia osi pojazdów. Dzięki wykonaniu z lekkich i trwałych materiałów nie sprawiają problemów w transporcie. Są dedykowane do zastosowań w przedsiębiorstwach i instytucjach wykonujących pomiary wagowe poza swoją siedzibą. Mogą być dodatkowo wyposażone w drukarkę termiczną oraz zasilanie sieciowo-akumulatorowe.

Wagi do ważenia aut ciężarowych

Dostępne w naszym asortymencie podkładkowe wagi przenośne do ważenia aut ciężarowych oraz osobowych to specjalistyczne rozwiązania pomiarowe, które umożliwiają wykonywanie precyzyjnych pomiarów w szerokim zakresie: od kilkuset kg do nawet kilkunastu ton. Mają niezbędne certyfikaty i są dostępne w wersji z legalizacją, które dedykowano do mierzenia masy całkowitej wszelkiego rodzaju maszyn kołowych. Ich kompaktowa budowa i łatwe składanie umożliwiają przeprowadzanie kontroli w dowolnym miejscu.

Urządzenia do pomiaru wagi pojazdów nazywane również samochodowymi podkładkami ważącymi umożliwiają precyzyjne i łatwe określenie stopnia nacisku koła lub osi samochodu. Zostały wyposażone w mechanizmy szybkiego zerowania oraz wyznaczania środka ciężkości. Wysokiej klasy układy elektroniczne zapewniają dużą niezawodność działania w trudnych warunkach terenowych. Sprzęt jest niepodatny na działanie wilgoci oraz promieniowanie UV. Jeżeli szukasz nowoczesnych, podkładkowych wag pomiarowych, to skorzystaj z naszej oferty!

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.