load

Waga najazdowa, ciężarowa 60t

Waga najazdowa 60 t

Waga najazdowa 60 t to urządzenie o największym udźwigu wśród modeli z naszej oferty. Pozwala ona na zważenie dużych samochodów wraz z ładunkiem. Jest powszechnie wykorzystywana w przemyśle, transporcie, na placach budowy, w centrach logistycznych czy nawet w rolnictwie. Dzięki niej możliwe jest poznanie dokładnej masy nawet bardzo dużych pojazdów, maszyn czy ładunku – bez konieczności jego zdejmowania z paki samochodu.

Waga najazdowa pod koła pozwala na ważenie dużych urządzeń bez potrzeby ich podnoszenia. Wystarczy najechać na specjalną platformę, by podzespoły znajdujące się wewnątrz mogły określić nacisk. Wyniki pojawiają się na ekranie dołączonym do konstrukcji. Został on zaprojektowany w taki sposób, by był jak najbardziej czytelny.

Wagi ciężarowe o udźwigu 60 ton, które poradzą sobie w każdych warunkach

Każda waga najazdowa 60 ton została zaprojektowana w taki sposób, by mogła poradzić sobie w nawet najtrudniejszych warunkach. Z konstrukcji tego typu korzysta się przede wszystkim na świeżym powietrzu – m.in. na placach przeładunkowych, budowach czy gospodarstwach rolnych. Nasze wagi ciężarowe powstały więc z materiałów odpornych na działanie wilgoci, zmiennych temperatur oraz promieniowania słonecznego. Produkty te przeszły również liczne testy, co daje gwarancje, że wytrzymają one nacisk nawet 60 ton.

Dlaczego warto postawić na nasze wagi najazdowe 60 ton?

Waga najazdowa 60 ton to urządzenie, które znacznie usprawnia procesy zachodzące w przedsiębiorstwach z różnych branż. Konstrukcja ta służy do:

 • określania ilości surowca znajdującego się na naczepie – dzięki temu nie ma konieczności ważenia samego ładunku i jego wielokrotnego rozładowywania oraz załadowywania. W ten sposób można szybko określić również cenę towaru znajdującego się na pace,
 • planowania tras transportowych – samochody o masie kilkudziesięciu ton nie mogą poruszać się po wszystkich drogach. Planowanie przejazdów takich aut wiąże się z koniecznością przeanalizowania przepisów, a także zdobycia pozwoleń. Waga umożliwia precyzyjne określenie masy samego pojazdu lub samochodu z ładunkiem, co jest niezbędne do uzupełnienia dokumentacji,
 • optymalizacji transportu – waga pozwala na sprawdzenie, czy na dany samochód można załadować więcej surowców. W ten sposób możliwe jest zminimalizowanie liczby potrzebnych kursów oraz ograniczenie ponoszonych kosztów (i potrzebnego czasu),
 • zwiększania bezpieczeństwa przejazdów – dzięki wadze można sprawdzić, czy nie doszło do przeciążenia samochodu. Zbyt mocno obciążony pojazd może bowiem ulec awarii na trasie, powodując zagrożenie dla kierowcy oraz pozostałych uczestników ruchu,
 • określania, czy pojazd spełnia wymagania przepisów drogowych – polskie prawo dokładnie określa maksymalną masę pojazdów, które mogą poruszać się po konkretnych drogach.

Waga najazdowa 60 ton sprawdza się doskonale również podczas tworzenia statystyk i analizowania procesów zachodzących w firmie. Informacje uzyskane za jej pomocą można gromadzić i przetwarzać. Na tej podstawie da się szybko określić ilość przetransportowanych lub sprzedanych surowców w konkretnym okresie, a także liczbę zrealizowanych przejazdów. Informacje te przydają się w trakcie planowania dalszych działań firmy i optymalizowania kosztów.

Waga samochodowa najazdowa dostosowana do Państwa potrzeb

Nie wiedzą Państwo, jaka waga samochodowa najazdowa sprawdzi się najlepiej w danym zastosowaniu? Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni produkt. Ogromne znaczenie ma nie tylko typ i masa pojazdów, które mają być ważone z użyciem konstrukcji, lecz także warunki jej użytkowania, oczekiwana wielkość czy budżet klienta. Przedstawimy dokładne parametry techniczne poszczególnych produktów i wskażemy, który z nich sprawdzi się w Państwa przedsiębiorstwie. W razie jakichkolwiek pytań nasi specjaliści służą pomocą.

Zapraszamy do kontaktu! W naszej ofercie znaleźć można też inne modele wag najazdowych pod koła – o mniejszym udźwigu.

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.