load
Wagi platformowe

Wagi platformowe, paletowe

Dostępne w naszym asortymencie wagi platformowe (paletowe) z maksymalnym obciążeniem m.in. do 1500 bądź 3000 kg to profesjonalne rozwiązania pomiarowe przeznaczone do szerokiego zastosowania w dowolnym obszarze przemysłu i handlu hurtowego. Są wykorzystywane w przetwórstwie mięsnym, rybnym i spożywczym. Zapewniają dużą dokładność i obciążalność. Pozwalają na bardzo szybkie i bezproblemowe ważenie towarów o dużych gabarytach i nietypowych kształtach. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej i malowaniu proszkowemu są niepodatne na rozwój korozji. To bezawaryjne w działaniu i wyjątkowo trwałe urządzenia, które mogą z powodzeniem pracować nawet w trudnych warunkach.

Sprawdź nasze produkty

Wagi platformowe, paletowe - zastosowanie i właściwości

Dostarczamy wagi paletowe (platformowe) na zamówienie zarówno niewielkich, jak i dużych firm. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z różnych branż, które poszukują sprawdzonego i zaufanego dostawcy solidnych, profesjonalnych i precyzyjnych w wykonywaniu pomiarów urządzeń. Sprzedajemy konstrukcje funkcjonalne i wytrzymałe, których maksymalne obciążenie wynosi m.in. 1500 i 3000 kg. Wagi paletowe (platformowe) dopracowane w najmniejszych szczegółach przez doświadczonych inżynierów, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ich szeroki wybór w naszym asortymencie pozwala na dobranie odpowiedniego modelu, dlatego serdecznie zachęcamy do składania zamówień.

Oferowane urządzenia do wyznaczania masy towarów są przystosowane do intensywnej eksploatacji w warunkach przemysłowych i cechują się ponadprzeciętną żywotnością. Dzięki sięgnięciu po nowoczesne rozwiązania pomiarowe w postaci wag paletowych (platformowych) o obciążeniu 1500 czy 3000 kg, takie jak precyzyjne czujniki tensometryczne i układy mikroprocesorowe, dokładność pomiaru jest bardzo wysoka. Umożliwia to dozowanie różnego rodzaju materiałów z dużą powtarzalnością i bezbłędnością, jeśli chodzi o kalkulację odmierzanych zasobów. To szczególne istotne w skomplikowanych procesach produkcyjnych, w których konieczna jest odpowiednia selekcja ilości składników czy towarów. Solidna konstrukcja wag paletowych (platformowych) z maksymalnym obciążeniem 1500 czy 3000 kg zgromadzonych w ofercie jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie chemikaliów. Dzięki temu można je bezpiecznie stosować nawet w zakładach pracy, w których panują szczególne warunki.

Platformowe wagi paletowe

Dostępne w naszym asortymencie platformowe wagi paletowe oferują nośność rzędu kilkunastu ton (w przypadku mniejszych modeli wynosi ona 1500 i 3000 kg) przy zachowanej wysokiej precyzji pomiarów. Istnieje możliwość ich legalizacji w drugiej klasie dokładności. Stabilne i trwałe konstrukcje są wykonane z wytrzymałej blachy ryflowanej oraz stali malowanej proszkowo, co przekłada się na trwałość ich eksploatacji. Ich rama została zbudowana z użyciem technologii spawania wraz z profilem poprzecznym, co zapewnia dodatkowe wzmocnienie. Przewód łączący urządzenie z panelem operatorskim jest chroniony przed uszkodzeniami przez specjalną osłonę.

Dzięki wysokiej klasy niezawodnym tensometrom paletowa waga platformowa z maksymalnym obciążeniem np. do 1500 czy 3000 kg charakteryzuje się bezawaryjnością i jest tania w eksploatacji. Poszczególne modele mają także szeroki zakres funkcji użytkowych:

 • szybkie zerowanie,
 • przełączanie wyświetlania ciężaru brutto-netto,
 • wielokrotne tarowanie,
 • wskazania minusowe,
 • wskaźnik stanu ładowania.

Istnieje również możliwość konfiguracji wartości zadanej i granicznej, a także opcja automatycznego testu. Wśród dodatkowego wyposażenia, o które na życzenie klienta może być wzbogacona waga platformowa (paletowa), np. w wersji z obciążeniem maksymalnym do 1500 bądź 3000 kg, jest ekran dotykowy, interfejsy Wi-Fi oraz RS-232, a także stojak, uchwyt ścienny, drukarka termiczna, pojemny akumulator oraz oprogramowanie PC. Dzięki temu istnieje możliwość dostosowania sprzętu ściśle do określonych, indywidualnych potrzeb zamawiającego oraz planowanego zastosowania.

Precyzyjne wagi platformowe, paletowe

Każdy dostępny w ofercie sprzęt to niezawodna i precyzyjna paletowa waga platformowa dla obciążeń np. do 1500 czy 3000 kg, zasilana sieciowo napięciem 230 V z możliwością opcjonalnego wykorzystania dodatkowych, dedykowanych źródeł akumulatorowych. Urządzenia pomiarowe mogą pracować w szerokim zakresie temperatur dodatnich i ujemnych. Ich klasa dokładności pozwala na wykorzystanie w rozliczeniach handlowych. Na indywidualną prośbę klienta jesteśmy w stanie dostarczyć wagi paletowe (platformowe) wyposażone w dodatkowe najazdy dla samochodów dostawczych. Montaż jest wykonywany przez doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą wszystko o oferowanym sprzęcie. Ponieważ pochodzi on od najlepszych producentów na rynku, możemy zagwarantować wysoką jakość wszystkich proponowanych urządzeń.

Produkty oferowane przez naszą firmę są powszechnie wykorzystywane zarówno w dużych obiektach przemysłowych i magazynowych, jak i mniejszych zakładach produkcyjnych czy gospodarstwach rolnych. Jeżeli szukasz solidnej i niezawodnej wagi platformowej (paletowej) o maksymalnym obciążeniu np. 1500 albo 3000 kg, to skorzystaj z naszej oferty precyzyjnych urządzeń pomiarowych dla przemysłu!

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.