load
Wagi platformowe

Platformowe

Wagi platformowe to profesjonalne rozwiązania pomiarowe przeznaczone do szerokiego zastosowania w dowolnym obszarze przemysłu i handlu hurtowego. Są wykorzystywane w przetwórstwie mięsnym, rybnym i spożywczym. Zapewniają dużą dokładność i obciążalność. Pozwalają na bardzo szybkie i bezproblemowe ważenie towarów o dużych gabarytach i nietypowych kształtach. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej i malowaniu proszkowemu są niepodatne na rozwój korozji.

Oferowane urządzenia do wyznaczania masy towarów są przystosowane do intensywnej eksploatacji w warunkach przemysłowych i cechują się ponadprzeciętną żywotnością. Dzięki sięgnięciu po nowoczesne rozwiązania pomiarowe, takie jak precyzyjne czujniki tensometryczne i układy mikroprocesorowe, dokładność pomiaru jest bardzo wysoka. Umożliwia to dozowanie różnego rodzaju materiałów z dużą powtarzalnością. Solidna konstrukcja jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie chemikaliów.

Sprawdź nasze produkty

Platformowe wagi paletowe

Dostępne w naszym asortymencie platformowe wagi paletowe oferują nośność rzędu kilkunastu ton przy zachowanej wysokiej precyzji pomiarów. Istnieje możliwość ich legalizacji w drugiej klasie dokładności. Stabilne i trwałe konstrukcje są wykonane z wytrzymałej blachy ryflowanej oraz stali malowanej proszkowo. Ich rama została zbudowana z użyciem technologii spawania wraz z profilem poprzecznym, co zapewnia dodatkowe wzmocnienie. Przewód łączący urządzenie z panelem operatorskim jest chroniony przed uszkodzeniami przez specjalną osłonę.

Dzięki wysokiej klasy niezawodnym tensometrom urządzenia charakteryzują się bezawaryjnością i są tanie w eksploatacji. Mają także szeroki zakres funkcji użytkowych:

 • szybkie zerowanie,
 • przełączanie wyświetlania ciężaru brutto-netto,
 • wielokrotne tarowanie,
 • wskazania minusowe,
 • wskaźnik stanu ładowania.

Istnieje również możliwość konfiguracji wartości zadanej i granicznej, a także opcja automatycznego testu. Wśród dodatkowego wyposażenia, o które może być wzbogacony sprzęt na życzenie klienta, jest ekran dotykowy, interfejsy Wi-Fi oraz RS-232, a także stojak, uchwyt ścienny, drukarka termiczna, pojemny akumulator oraz oprogramowanie PC.

Precyzyjne wagi platformowe

Niezawodne i precyzyjne wagi platformowe zasilane sieciowo napięciem 230 V z możliwością opcjonalnego wykorzystania dodatkowych, dedykowanych źródeł akumulatorowych. Urządzenia pomiarowe mogą pracować w szerokim zakresie temperatur dodatnich i ujemnych. Ich klasa dokładności pozwala na wykorzystanie w rozliczeniach handlowych. Na indywidualną prośbę klienta jesteśmy w stanie dostarczyć sprzęt wyposażony w dodatkowe najazdy dla samochodów dostawczych.

Produkty oferowane przez naszą firmę są powszechnie wykorzystywane zarówno w dużych obiektach przemysłowych i magazynowych, jak i mniejszych zakładach produkcyjnych czy gospodarstwach rolnych. Jeżeli szukasz solidnej i niezawodnej wagi platformowej, to skorzystaj z naszej oferty precyzyjnych urządzeń pomiarowych dla przemysłu!

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.