load
Wagi samochodowe najazdowe

Wagi samochodowe najazdowe

Najchętniej wybieranym sprzętem do wykonywania pomiarów jest bez wątpienia przemysłowa waga najazdowa. Zawdzięcza to swojej konstrukcji, która pozwala na łatwe przemieszczenie oraz montaż, przy którym potrzebny jest wyłącznie wózek widłowy. Jej budowa umożliwia bezproblemowy i szybki dostęp pod wagę, co znacznie ułatwia zachowanie czystości oraz sprawności sprzętu. Dodatkowo jest odpowiednio zabezpieczona, co uodparnia ją na działanie wszelkich czynników pogodowych i atmosferycznych. Dzięki wyniesieniu urządzenia ponad poziom drogi wydłuża się jego żywotność, ponieważ trudno jest spowodować uszkodzenia podczas wjazdu. Wszystkich zainteresowanych nabyciem wagi samochodowej najazdowej w okazjonalnej cenie serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Sprawdź nasze produkty

Zróżnicowana oferta wag najazdowych

Chcąc zapewnić maksymalnie zróżnicowaną i zadowalającą klientów ofertę, prowadzimy sprzedaż oraz wynajem wag do samochodów ciężarowych w następujących wariantach:

 • waga najazdowa 20 ton,
 • waga najazdowa 40 ton,
 • waga najazdowa 60 ton.

Oferowane wagi najazdowe są elektroniczne, a ich pomosty mogą być zarówno betonowe, jak i stalowe. Dlatego też proponowany sprzęt dzieli się na trzy rodzaje materiałów:

 • waga samochodowa stalowo – betonowa,
 • stalowa,
 • betonowa.

W ten sposób, w zależności od potrzeb klienta, jesteśmy w stanie zapewnić idealne rozwiązanie, co przełoży się na sprawność oraz szybkość wykonywanej pracy.

Gwarancja trwałości i najwyższej jakości wykonania

W ofercie firmy GrainTech znajdziesz wysokiej klasy samochodowe wagi najazdowe i zagłębione. Betonowe i stalowe konstrukcje są zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach przemysłowych. Wykonane z użyciem doskonałej mieszanki betonu oraz stali stanowią prefabrykowane pomosty ze wzmocnionymi obrzeżami, niepodatnymi na uderzenia mechaniczne. Towarowa waga samochodowa jest również stosunkowo szybka i prosta w montażu – instalacja urządzenia zajmuje maksymalnie 24 godziny. Dzięki zastosowaniu klap bocznych dostęp do czujników tensometrycznych klasy C3 jest bezproblemowy.

Dostarczamy specjalistyczne najazdy wagowe do samochodów ciężarowych i dostawczych prefabrykowane, jak i wylewane na miejscu. Produkty charakteryzują się wysoką nośnością rzędu kilkudziesięciu ton (maksymalny udźwig może wynieść 100 t), zależnie od modelu. Zostały zaprojektowane w III klasie dokładności handlowej. Są standardowo zasilane z sieci 230 V 50 Hz. Mogą pracować w szerokim zakresie temperatur roboczych od -30 do 40 °C. Zarówno ich działka legalizacyjna, jak i odczytowa została określona na poziomie 20 kg (w przypadku wag 50t i 60t).

Profesjonalne samochodowe wagi najazdowe

Dostępne w naszym asortymencie profesjonalne samochodowe wagi najazdowe to betonowe i stalowe urządzenia, które mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta przez nasz zespół składający się doświadczonych inżynierów – konstruktorów, programistów, mechaników i projektantów. Każda waga ciężarowa może być dodatkowo wyposażona w elementy uszczelniające, a także wyświetlacz, oprogramowanie kontrolne, pilot, obsługę kart RFID czy systemy automatycznego ważenia. Istnieje też możliwość implementacji precyzyjnego modułu lokalizacyjnego GPS.

Konstrukcje standardowo mają 18 metrów długości (z możliwością zwiększenia na specjalne życzenie), a także 3 m szerokości. Zależnie od potrzeb najazdowa waga przemysłowa może zostać wyposażona w 6 do 10 profesjonalnych czujników tensometrycznych klasy C3. Są montowane z użyciem autorskiej metody instalacji na utwardzonym podłożu, bez konieczności stosowania wylewki fundamentów, która znacząco podnosiłaby koszty całej inwestycji. Same elementy pomiarowe zamontowane są przy użyciu podkładek dystansowych i chronione przed uszkodzeniami.

Betonowe wagi najazdowe dla samochodów

Wysokiej klasy betonowe wagi najazdowe dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych obsługujących zakłady przemysłowe i hale magazynowe są montowe z użyciem dedykowanych śrub, które gwarantują brak ryzyka przemieszczania się konstrukcji nawet przy dużym obciążeniu dynamicznym i intensywnej eksploatacji. Mają zaimplementowane wszystkie niezbędne do pracy funkcje, takie jak tarowanie, zerowanie czy możliwość integracji z zewnętrznym oprogramowaniem komputerowym na specjalne życzenie.

Niezawodne urządzenia pomiarowe, zapewniają dokładne ważenie, zgodne z regulacjami prawnymi obowiązującymi w Polsce. Są skonstruowane w trzeciej klasie dokładności handlowej. Jeżeli więc szukasz solidnych i tanich samochodowych wag najazdowych i zagłębionych o konstrukcji betonowej cechujących się wysoką precyzją, to skorzystaj z naszej oferty już dziś! Zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania.

Wykwalifikowana i pomocna kadra

Pracownicy naszej firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej i technologicznej, którym chętnie dzielą się z klientami. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z zakupem wagi towarowej serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Dołożymy wszelkich starań, by nabyty przez Państwa sprzęt doskonale spełniał swoje funkcje i udzielimy wszelkich niezbędnych rad. Gwarantujemy w pełni profesjonalną oraz merytoryczną pomoc, która z pewnością pozytywnie przełoży się na zadowolenie klienta.

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.