load
Wagi hakowe i suwnicowe

Wagi hakowe i wagi suwnicowe

Wagi hakowe do montażu m.in. na suwnicach, dźwigach
Profesjonalne wagi hakowe to nowoczesne systemy pomiarowe przeznaczone do ważenia towarów wiszących o znacznych gabarytach lub nietypowych kształtach, których zważenie innymi metodami byłoby problematyczne lub wręcz niemożliwe do wykonania. Są dedykowane do montażu na suwnicach, dźwigach oraz konstrukcjach wymagających dużej obciążalności, a zarazem stabilności. W ofercie zarówno urządzenia z legalizacją i możliwością wzorcowania, jak i bez stosownego certyfikatu.

Oferowany sprzęt może być wykorzystywany do rozliczeń handlowych towarów o masie z zakresu od kilkuset kilogramów od nawet kilkudziesięciu ton. Zbudowany jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje jego wytrzymałość i odporność na działanie korozji. Jest przystosowany do intensywnej eksploatacji w warunkach przemysłowych. Urządzenia są dostosowane do wymagań ATEX i wyposażone w specjalne systemy bezpieczeństwa. Istnieje możliwość doposażenia ich w drukarkę termiczną, ekran operatorski oraz pilot i oprogramowanie komputerowe.

Sprawdź nasze produkty

Precyzyjne wagi hakowe z legalizacją lub bez

Dostępne w asortymencie precyzyjne wagi hakowe z legalizacją lub bez są wyposażone w solidne i trwałe obudowy, które są gwarantem ich bezpiecznego użytkowania. Wyraźne i czytelne ekrany w technologii LED umożliwiają szybki i bezbłędny odczyt wyniku pomiaru w słabych warunkach oświetleniowych. Produkty są wyposażone w zasilanie sieciowe oraz akumulatorowe. Pozwalają na korzystanie z takich funkcji jak:

 • zerowanie i tara,
 • wzorcowanie,
 • zdalna obsługa pilotem,
 • zmiana jednostek: kg-lb,
 • eksport danych i zapis do pamięci,
 • HOLD, czyli wstrzymanie wartości.

Urządzenia są przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur roboczych ujemnych, jak i dodatnich. Współpracują one ze specjalnym oprogramowaniem komputerowym, które pozwala na szybkie przetwarzanie wyników pomiarów. Znajdziesz u nas modele zgodne z normami 2006/42 CE, UNI EN 13155/2009, UNI EN 13889 oraz 2014/30/UE. Jednocześnie jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie w pełni zgodne z indywidualnymi wymaganiami klienta. Sprzęt jest powszechnie wykorzystywany w hutnictwie oraz przetwórstwie spożywczym.

Przemysłowe wagi hakowe z legalizacją

Znajdziesz u nas przemysłowe wagi hakowe z legalizacją przeznaczone do profesjonalnych zastosowań w miejscach, gdzie dochodzi do rozliczeń handlowych na podstawie pomiarów masy towarów. Sprzęt spełnia szereg polskich i europejskich norm przemysłowych i jest prosty w obsłudze. Jest niezastąpiony w zadaniach wymagających precyzyjnego ważenia ładunków w logistyce oraz transporcie drogowym, morskim i lotniczym. Wykorzystują go również duże składy opału oraz hurtownie materiałów budowlanych.

Wysokiej klasy urządzenia pomiarowe dostępne w naszej ofercie mogą być poddane okresowemu wzorcowaniu. Pozwala to zachować maksymalną dokładność wyników pomiarów. Jeżeli szukasz precyzyjnych i łatwych w obsłudze urządzeń do ważenia towarów wielkogabarytowych o nietypowym kształcie, to skorzystaj z naszej oferty i wybierz przemysłowe wagi hakowe z naszej oferty! Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze.

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.