load
Wagi hakowe i suwnicowe

Wagi hakowe i wagi suwnicowe

Wagi hakowe do montażu m.in. na suwnicach, dźwigach

Dostępne w naszej ofercie profesjonalne wagi hakowe – suwnicowe – to nowoczesne systemy pomiarowe przeznaczone do ważenia towarów wiszących o znacznych gabarytach lub nietypowych kształtach, których zważenie innymi metodami byłoby problematyczne lub wręcz niemożliwe do wykonania. Są dedykowane do montażu na suwnicach, dźwigach oraz konstrukcjach wymagających dużej obciążalności, a zarazem stabilności. W ofercie zarówno urządzenia z legalizacją i możliwością wzorcowania, jak i bez stosownego certyfikatu.

Oferowany sprzęt może być wykorzystywany do rozliczeń handlowych towarów o masie z zakresu od kilkuset kilogramów od nawet kilkudziesięciu ton. Każda waga suwnicowa sprzedawana przez naszą firmę zbudowana jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje jego wytrzymałość i odporność na działanie korozji. To urządzenie wyjątkowo trwałe, które z powodzeniem będzie służyć przez długie lata nawet w przypadku intensywnej eksploatacji w trudnym otoczeniu. Jest przystosowane do działania w warunkach przemysłowych. Do tego poszczególne są dostosowane do wymagań ATEX i wyposażone w specjalne systemy bezpieczeństwa. Istnieje możliwość doposażenia ich w drukarkę termiczną, ekran operatorski oraz pilot i oprogramowanie komputerowe, co poszerza ich funkcjonalność i pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Sprawdź nasze produkty

Precyzyjne wagi hakowe z legalizacją lub bez

Dostępne w asortymencie precyzyjne wagi hakowe (suwnicowe) z legalizacją lub bez są wyposażone w solidne i trwałe obudowy, które są gwarantem ich bezpiecznego użytkowania. Wyraźne i czytelne ekrany w technologii LED umożliwiają szybki i bezbłędny odczyt wyniku pomiaru w słabych warunkach oświetleniowych. Dzięki temu obsługa jest wyjątkowo prosta i wygodna. Dostarczane przez naszą firmę wagi hakowe są wyposażone w zasilanie sieciowe oraz akumulatorowe, w związku z czym istnieje możliwość eksploatacji nawet bez stałego podłączenia do prądu. To istotne np. w razie czasowego braku dostaw energii, bo pozwala na zachowanie ciągłości działania urządzeń bez konieczności przerywania pracy. Akumulatorowe zasilanie przekłada się także na mobilność sprzętu, który może być transportowany i używany w różnych miejscach bez potrzeby wyłączania go. Oferowane przez naszą firmę wagi hakowe pozwalają na korzystanie z takich funkcji jak:

 • zerowanie i tara,
 • wzorcowanie,
 • zdalna obsługa pilotem,
 • zmiana jednostek: kg-lb,
 • eksport danych i zapis do pamięci,
 • HOLD, czyli wstrzymanie wartości.

Urządzenia są przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur roboczych ujemnych, jak i dodatnich, co wpływa na uniwersalność ich zastosowania – z powodzeniem można z nich korzystać nawet w trudnych warunkach. Hakowa waga suwnicowa współpracuje ze specjalnym oprogramowaniem komputerowym, które pozwala na szybkie przetwarzanie wyników pomiarów. To ważne z punktu widzenia analizy danych, ponieważ można je importować do różnych programów i aplikacji zewnętrznych w celu interpretacji i wykorzystania płynących z nich wniosków.

Znajdziesz u nas modele wag hakowych zgodne z normami 2006/42 CE, UNI EN 13155/2009, UNI EN 13889 oraz 2014/30/UE, co świadczy o ich jakości i dostosowaniu do przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej. Jednocześnie jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie w pełni zgodne z indywidualnymi wymaganiami klienta, wzbogacone o wskazane przez niego wyposażenie i cechujące się oczekiwanymi parametrami technicznymi. Proponowane przez naszą firmę wagi hakowe są powszechnie wykorzystywane w hutnictwie oraz przetwórstwie spożywczym. Z uwagi na to muszą być wykonane w sposób maksymalnie precyzyjny, z uwzględnieniem nawet najtrudniejszych warunków panujących w przemyśle ciężkim. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego tylko takie urządzenia dostarczamy naszym klientom.

Przemysłowe wagi hakowe z legalizacją

Znajdziesz u nas przemysłowe wagi suwnicowe (hakowe) z legalizacją przeznaczone do profesjonalnych zastosowań w miejscach, gdzie dochodzi do rozliczeń handlowych na podstawie pomiarów masy towarów. Sprzęt spełnia szereg polskich i europejskich norm przemysłowych i jest prosty w obsłudze. Jest niezastąpiony w zadaniach wymagających precyzyjnego ważenia ładunków w logistyce oraz transporcie drogowym, morskim i lotniczym. Wykorzystują go również duże składy opału oraz hurtownie materiałów budowlanych.

Wysokiej klasy urządzenia pomiarowe, jakimi są wagi hakowe dostępne w naszej ofercie, mogą być poddane okresowemu wzorcowaniu. Pozwala to zachować maksymalną dokładność wyników pomiarów. Jeżeli szukasz precyzyjnych i łatwych w obsłudze urządzeń do ważenia towarów wielkogabarytowych o nietypowym kształcie, to skorzystaj z naszej oferty i wybierz przemysłowe wagi hakowe (suwnicowe) z naszej oferty! Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze, konkurencyjne ceny oraz profesjonalny i szybki transport sprzętu pod wskazany adres!

Sprawdz nasze produkty Waga hakowa 10T ,Waga hakowa 15T, Waga hakowa 20T oraz inne i przekonaj się o wyśmienitej jakości naszych produktów.

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.