load
Wagi samochodowe przenośne

Samochodowe przenośne

Każda osoba, której zależy na szybkim oraz prostym wykonaniu pomiaru, powinna wziąć pod uwagę nabycie przenośnej wagi samochodowej. Urządzenia te cechują się bardzo łatwym montażem, który trwa około sześciu godzin i wymaga jedynie dwóch montażystów oraz wózka widłowego. Taka najazdowa waga samochodowa jest również całkowicie przenośna, co znacznie upraszcza jej transport. Do zalet należy również fakt, że jej konstrukcja umożliwia szybki i bezproblemowy dostęp pod nią, co ułatwia utrzymanie czystości oraz zapobieganie wszelkim awariom. Wszystkich zainteresowanych nabyciem przenośnej wagi najazdowej serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Sprawdź nasze produkty

Trwałe i odporne na uszkodzenia materiały

Proponowane urządzenia są wyprodukowane przez najlepsze w branży marki. Zostały zbudowane z najlepszej jakości stali. Elektronika zawarta w oferowanych poniżej przenośnych wagach najazdowych to najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne obecne na rynku. Zamontowane w wagach samochodowych czujniki tensometryczne umożliwiają wysoce precyzyjny pomiar. Dodatkowo nasi programiści zadbają o to, by całkowicie dopasować sprzęt do potrzeb każdego klienta, w tym na przykład: zainstalować integrację z GPS-ami lub panele dotykowe z drukarką.

Szeroka i różnorodna oferta

W GrainTech proponujemy maksymalnie zróżnicowaną ofertę tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dlatego też możliwy jest zakup poniższych rodzajów wag najazdowych przenośnych:

 • samochodowej stalowej,
 • podkładkowo – przewodowej,
 • podkładkowo – bezprzewodowej.

W zależności od wyboru powyższy sprzęt idealnie sprawdzi się w każdej branży związanej z pomiarem. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra bardzo chętnie pomoże w doradzeniu, która przenośna waga najazdowa będzie idealna dla klienta. Co więcej, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w pracy przemysłowej jest odpowiednie spersonalizowanie urządzenia. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, by rozbudować wagę i zmodyfikować ją według potrzeb nabywcy.

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.