load
Wagi samochodowe przenośne

Samochodowe wagi przenośne

Każda osoba, której zależy na szybkim oraz prostym wykonaniu pomiaru, powinna wziąć pod uwagę nabycie przenośnej, najazdowej wagi samochodowej. Ich szeroki wybór oferujemy w naszym sklepie. Urządzenia te cechują się bardzo łatwym montażem, który trwa około sześciu godzin i wymaga jedynie dwóch montażystów oraz wózka widłowego. Co ważne, zbędne jest uprzednie przygotowywanie podłoża, ponieważ sprzęt może być ustawiony na każdej utwardzonej nawierzchni. Dzięki temu montaż może być bardzo szybki, co oszczędza czas i pieniądze.

Sprawdź nasze produkty

Wagi przenośne - w jakich branżach wykorzystuje się?

Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia pozwalają na bardzo dokładne określenie masy pojazdu. Wystarczy na nie wjechać, żeby po chwili uzyskać wynik. Ich konstrukcja jest relatywnie niewielka, dzięki czemu można z nich korzystać nawet na mocno ograniczonej przestrzeni. Równie prosta jest codzienna eksploatacja obejmująca m.in. usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń. Przenośna, najazdowa waga samochodowa ma szerokie zastosowanie w najróżniejszych branżach, w tym m.in. w:

 • budowlanej,
 • rolniczej,
 • produkcyjnej,
 • przemysłowej,
 • transportowej.

Taka najazdowa waga samochodowa jest również całkowicie przenośna, co znacznie upraszcza jej transport. Z łatwością można zmieniać miejsce jej położenia i stosować w różnych lokalizacjach. Do zalet należy również fakt, że jej konstrukcja umożliwia szybki i bezproblemowy dostęp pod nią, co ułatwia utrzymanie czystości oraz zapobieganie wszelkim awariom. Wszystkich zainteresowanych nabyciem przenośnej wagi najazdowej serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Samochodowe wagi przenośne – trwałe i odporne na uszkodzenia materiały

Proponowane urządzenia są wyprodukowane przez najlepsze w branży marki. Zostały zbudowane z najlepszej jakości stali. Elektronika zawarta w oferowanych poniżej przenośnych wagach najazdowych to najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne obecne na rynku. Zamontowane w wagach samochodowych czujniki tensometryczne umożliwiają wysoce precyzyjny pomiar. Dodatkowo nasi programiści zadbają o to, by całkowicie dopasować sprzęt do potrzeb każdego klienta, w tym na przykład: zainstalować integrację z GPS-ami lub panele dotykowe z drukarką.

Wagi przenośne - szeroka i różnorodna oferta

W GrainTech proponujemy maksymalnie zróżnicowaną ofertę tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dlatego też możliwy jest zakup poniższych rodzajów wag najazdowych przenośnych:

 • samochodowej stalowej,
 • podkładkowo – przewodowej,
 • podkładkowo – bezprzewodowej.

W zależności od wyboru powyższy sprzęt idealnie sprawdzi się w każdej branży związanej z pomiarem. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra bardzo chętnie pomoże w doradzeniu, która przenośna waga najazdowa będzie idealna dla klienta. Co więcej, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w pracy przemysłowej jest odpowiednie spersonalizowanie urządzenia. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, by rozbudować wagę i zmodyfikować ją według potrzeb nabywcy i prowadzonej przez niego działalności.

Wszystkie sprzedawane urządzenia są objęte certyfikatami, które potwierdzają ich wysoką jakość i świetną precyzję działania. Konstrukcja spełniająca obowiązujące w Polsce i na terenie Unii Europejskiej normy daje gwarancję zgodności deklarowanych parametrów z rzeczywistością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień na wybrane, wysokojakościowe, przenośne wagi samochodowe najazdowe. Sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach i z gwarancją bardzo szybkiej dostawy pod wskazany adres.

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.