load
Wagi samochodowe przenośne

Samochodowe wagi przenośne

Każda osoba, której zależy na szybkim oraz prostym wykonaniu pomiaru, powinna wziąć pod uwagę nabycie przenośnej, najazdowej wagi samochodowej. Ich szeroki wybór oferujemy w naszym sklepie. Urządzenia te cechują się bardzo łatwym montażem, który trwa około sześciu godzin i wymaga jedynie dwóch montażystów oraz wózka widłowego. Co ważne, zbędne jest uprzednie przygotowywanie podłoża, ponieważ sprzęt może być ustawiony na każdej utwardzonej nawierzchni. Dzięki temu montaż może być bardzo szybki, co oszczędza czas i pieniądze.

Sprawdź nasze produkty

Wagi przenośne - w jakich branżach wykorzystuje się?

Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia pozwalają na bardzo dokładne określenie masy pojazdu. Wystarczy na nie wjechać, żeby po chwili uzyskać wynik. Ich konstrukcja jest relatywnie niewielka, dzięki czemu można z nich korzystać nawet na mocno ograniczonej przestrzeni. Równie prosta jest codzienna eksploatacja obejmująca m.in. usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń. Przenośna, najazdowa waga samochodowa ma szerokie zastosowanie w najróżniejszych branżach, w tym m.in. w:

 • budowlanej,
 • rolniczej,
 • produkcyjnej,
 • przemysłowej,
 • transportowej.

Taka najazdowa waga samochodowa jest również całkowicie przenośna, co znacznie upraszcza jej transport. Z łatwością można zmieniać miejsce jej położenia i stosować w różnych lokalizacjach. Do zalet należy również fakt, że jej konstrukcja umożliwia szybki i bezproblemowy dostęp pod nią, co ułatwia utrzymanie czystości oraz zapobieganie wszelkim awariom. Wszystkich zainteresowanych nabyciem przenośnej wagi najazdowej serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 

Samochodowe wagi przenośne – trwałe i odporne na uszkodzenia materiały

Proponowane urządzenia są wyprodukowane przez najlepsze w branży marki. Zostały zbudowane z najlepszej jakości stali. Elektronika zawarta w oferowanych poniżej przenośnych wagach najazdowych to najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne obecne na rynku. Zamontowane w wagach samochodowych czujniki tensometryczne umożliwiają wysoce precyzyjny pomiar. Dodatkowo nasi programiści zadbają o to, by całkowicie dopasować sprzęt do potrzeb każdego klienta, w tym na przykład: zainstalować integrację z GPS-ami lub panele dotykowe z drukarką.

Wagi przenośne - szeroka i różnorodna oferta

W GrainTech proponujemy maksymalnie zróżnicowaną ofertę tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dlatego też możliwy jest zakup poniższych rodzajów wag najazdowych przenośnych:

 • samochodowej stalowej,
 • podkładkowo – przewodowej,
 • podkładkowo – bezprzewodowej.

W zależności od wyboru powyższy sprzęt idealnie sprawdzi się w każdej branży związanej z pomiarem. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra bardzo chętnie pomoże w doradzeniu, która przenośna waga najazdowa będzie idealna dla klienta. Co więcej, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w pracy przemysłowej jest odpowiednie spersonalizowanie urządzenia. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, by rozbudować wagę i zmodyfikować ją według potrzeb nabywcy i prowadzonej przez niego działalności.

Wszystkie sprzedawane urządzenia są objęte certyfikatami, które potwierdzają ich wysoką jakość i świetną precyzję działania. Konstrukcja spełniająca obowiązujące w Polsce i na terenie Unii Europejskiej normy daje gwarancję zgodności deklarowanych parametrów z rzeczywistością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień na wybrane, wysokojakościowe, przenośne wagi samochodowe najazdowe. Sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach i z gwarancją bardzo szybkiej dostawy pod wskazany adres.

Samochodowe wagi przenośne

Szukasz sposobu na szybkie wykonywanie pomiarów masy pojazdów? Dzięki naszym przenośnym wagom samochodowym stworzysz mobilne i tymczasowe stanowiska pomiarowe, wykryjesz nieprawidłowości w transportowaniu towaru i określisz ilość przewożonego ładunku. Nasze urządzenia opracowano z myślą o wygodnej i łatwej instalacji przy minimum prac budowlanych. Szybko je zdemontujesz i zamontujesz ponownie w dowolnym miejscu. Działają wszędzie tam, gdzie jest stabilne i utwardzone podłoże. Sprawdź nasze bezprzewodowe wagi podkładkowe i stalowe wagi samochodowe. Wybierz rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Czym są samochodowe wagi przenośne?

Wagi samochodowe to popularne narzędzia miernicze przeznaczone do określania masy pojazdów. Z uwagi na bardzo wysoko rozwiniętą sieć komunikacyjną i powszechne wykorzystanie transportu drogowego znajdują zastosowanie w wielu branżach. Pozwalają np. ustalać masę aut wjeżdżających na drogi ekspresowe i autostrady, zabezpieczając nawierzchnię przed uszkodzeniami wynikającymi ze zbyt dużego nacisku osi pojazdu na jezdnię. Z kolei chętnie używane wagi samochodowe najazdowe przydają się wszędzie tam, gdzie są potrzebne informacje o masie ładunku, np. w rolnictwie czy logistyce.

Samochodowe wagi przenośne to funkcjonalne urządzenia miernicze badające ilość ładunku w różnych okolicznościach. Składają się z zaawansowanego systemu elektronicznego i lekkiej, modułowej konstrukcji. Nie potrzebują szczególnego przygotowywania terenu i mogą być montowane na istniejącym podłożu. Da się je zainstalować bez udziału dźwigu i co najważniejsze – nie wymagają pozwolenia budowlanego.

W jakich branżach wykorzystuje się przenośne wagi samochodowe?

Do grupy urządzeń mierzących masę bardzo ciężkich obiektów zaliczają się m.in. wagi inwentarzowe i wagi platformowe wykorzystywane przeważnie w rolnictwie. Do tej kategorii należą też przenośne wagi samochodowe. Tego rodzaju urządzenia przydają się szczególnie w przedsiębiorstwach, które ze względu na szczególną specyfikę działalności wymagają cyklicznej zmiany lokalizacji stanowisk pomiarowych. Mowa tu przede wszystkim o firmach zajmujących się:

 • transportem i logistyką,
 • budownictwem,
 • rolnictwem,
 • przetwórstwem odpadów,
 • przemysłem maszynowym, chemicznym, spożywczym itp.,
 • kontrolą transportu.

To tylko kilka przykładów popularnych zastosowań przenośnych wag samochodowych. Są one uniwersalnymi i funkcjonalnymi narzędziami mierniczymi, dlatego wykorzystuje się je powszechnie w wielu branżach.

Jakie są rodzaje samochodowych wag przenośnych?

Samochodowe wagi przenośne to konstrukcje przystosowane do montażu na dowolnie wybranym utwardzonym podłożu. Można je rozkładać i składać dowolną liczbę razy. W zależności od rodzaju urządzenia wyróżnia się:

 • wagi podkładkowe przewodowe – pozwalają sprawdzać masę obiektów transportowych z wieloma punktami podparcia,
 • wagi podkładkowe bezprzewodowe – umożliwiają statyczny pomiar masy rozmaitych pojazdów i nie wymagają łączenia kablami podkładek oraz miernika,
 • stalowe wagi samochodowe – konstrukcje zbudowane z kilku platform.

Cechy wspólne wszystkich wymienionych urządzeń to łatwy montaż oraz wysoka funkcjonalność.

Z jakich materiałów wykonuje się przenośne wagi samochodowe?

Urządzenia używane do badania masy pojazdu muszą spełniać szczególne kryteria dotyczące szybkości i dokładności pomiaru. Ponadto powinny wykazywać odporność na szkodliwy wpływ czynników środowiskowych i zmian temperatury. Ważne, aby cechowały się wysokim stopniem wytrzymałości na bardzo duże obciążenia.

Oferowane przez nas przenośne wagi samochodowe powstają z uwzględnieniem wszystkich wymienionych kwestii technicznych. Są przystosowane do szczególnie trudnych warunków, w jakich mają pracować. Podczas ich produkcji używa się trwałych materiałów i wysokiej jakości czujników, które zapewniają odpowiednią jakość i precyzję pomiaru. W wagach podkładkowych (bezprzewodowych i przewodowych) najlepiej sprawdzają się specjalne stopy aluminium, a w najazdowych samochodowych wagach stalowych – wysokiej jakości stal.

Ponadto w mobilnych stanowiskach mierniczych wykorzystuje się nowoczesne oprogramowanie. Cechuje się ono optymalną mocą obliczeniową i łatwością użytkowania.

Samochodowe wagi przenośne w ofercie firmy Graintech

W portfolio produktów firmy Graintech znajdziesz przenośne wagi samochodowe o rozmaitych zastosowaniach. Dzięki naszym produktom stworzysz mobilną stację ważącą składającą się z profesjonalnego stanowiska pomiarowego. Sprawdzisz w ten sposób masę przewożonych materiałów, wykryjesz ewentualne przeciążenie pojazdu i uchronisz nawierzchnię drogi przed zniszczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wyboru urządzeń pomiarowych, które usprawnią działanie Twojej firmy i umożliwią Ci dokładne określanie masy pojazdów.

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.