load
Wagi magazynowe

Wagi magazynowe

Precyzyjne wagi magazynowe to urządzenia pomiarowe służące do wyznaczania masy towarów w halach magazynowych i centrach logistycznych. Modułowe rozwiązania mają możliwość okresowego wzorcowania oraz legalizacji. Istnieje możliwość wyposażenia ich w opcjonalny akumulator o podwyższonej żywotności. Ich funkcjonalność pozwala na sumowanie kilku wykonanych operacji ważenia, liczenie sztuk, a także zamrożenie wyniku (funkcja HOLD). Sprzęt jest przeznaczony do stref ATEX.

Wagi magazynowe mogą jednocześnie powodować aktywację wyjść przekaźnikowych, a także drukować bilety dokumentujące pomiar. Pozwalają na szerokie zastosowania pomiarowe związane z ważeniem zwierząt, a także dozowaniem i tarowaniem. Mogą być dostarczone w wersji wykonanej ze stali nierdzewnej, dzięki czemu ich obudowa spełni wymagania normy IP68. Jesteśmy w stanie dopasować konstrukcję wagi do magazynu do indywidualnych wymagań klienta pod kątem wytrzymałości oraz funkcjonalności. Oferujemy produkty z szalkami o wymiarach od 10 x 10 cm do 2 x 2 m.

Sprawdź nasze produkty

Modułowe wagi magazynowe

Oferowane wagi magazynowe są przeznaczone do profesjonalnych zastosowań m.in. na terenie hurtowni budowlanych oraz zakładów przemysłowych i centrów przeładunkowych. Odporna na uszkodzenia mechaniczne konstrukcja urządzeń została wykonana z wysokiej jakości metali odpornych na uderzenia oraz działanie korozji i agresywnych substancji chemicznych. Sprzęt jest jednocześnie ergonomiczny i łatwy w obsłudze. Może pracować w szerokim zakresie temperatur roboczych.

Pomostowe wagi magazynowe dostępne w naszym asortymencie mogą być poddane procesowi wzorcowania i legalizacji, aby były wykorzystane zgodnie z prawem w zastosowaniach związanych z rozliczeniami handlowymi. Są użytkowane w branżach, takich jak:

 • logistyka,
 • przetwórstwo mięsne,
 • przemysł spożywczy,
 • gastronomia,
 • składy budowlane,
 • handel hurtowy.

Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji precyzyjnych systemów ważących sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować produkt do indywidualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się również wdrożeniami, montażem oraz profesjonalnym serwisem gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Świadczymy także telefoniczną pomoc techniczną dla kontrahentów.

Precyzyjne wagi do magazynów

Dostępne u nas precyzyjne wagi do magazynów są wyposażone w wydajne zasilanie sieciowe 230 V z możliwością użycia dodatkowego akumulatora o bardzo wysokiej żywotności. Umożliwiają ważenie w różnych jednostkach pomiarowych, np. w:

 • kilogramach (kg),
 • gramach (g),
 • tonach (t),
 • funtach (lb),
 • uncjach (oz).

Doskonale sprawdzają się przy pomiarze masy europalet, skrzyniopalet, big-bagów, a także konwencjonalnych palet i wszelkiego rodzaju elementów stosowanych w nowoczesnej logistyce i branży transportowej.

Produkty pomiarowe znajdujące się w naszym asortymencie mogą być wyposażone w dodatkowe udogodnienia takie jak regulowane nóżki czy rampy najazdowe. Są przystosowane do obsługi w rękawiczkach i zapewniają wysoki komfort użytkowania nawet w niesprzyjających warunkach środowiskowych. Jeżeli szukasz precyzyjnej i niezawodnej wagi magazynowej w dobrej cenie, to skorzystaj z naszej bogatej oferty już dziś!

Nowoczesna waga do magazynu

Na rynku znajdziesz mnóstwo systemów ważących, ale nowoczesna waga do magazynu to połączenie funkcjonalności z łatwą obsługą. Nasze produkty wyróżniają się przede wszystkim dokładnością, która umożliwia precyzyjne ważenie towarów, bez względu na ich ciężar. Wagi magazynowe, które dostarczamy, możesz dostosować do indywidualnych potrzeb miejsca pracy. Znajdziesz u nas produkty o odpowiedniej nośności, umożliwiające ważenie w magazynie zarówno lekkich, jak i ciężkich towarów. Są to trwałe i wytrzymałe wagi magazynowe, wykonane z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych oraz intensywne użytkowanie.

Nasze urządzenia mają intuicyjny interfejs, dzięki któremu ważenie na magazynie odbywa się z łatwością. Nie wymaga także uprzedniego szkolenia z obsługi wagi. Natomiast jeśli potrzebujesz mobilnego sprzętu, który musi być często przemieszczany, znajdziesz u nas wagi do magazynu na kółkach lub przenośne.

Nie wiesz który model wybrać? Skontaktuj się z nami i powiedz, czego dokładnie potrzebujesz. Dobierzemy wagę, która będzie spełniała wszystkie wymagania pod względem wydajności i precyzji ważenia.

Waga magazynowa – legalizacja

Wagi magazynowe muszą spełniać określone standardy i być zgodne z przepisami. Ma to ogromne znaczenie przede wszystkim w handlu, ponieważ precyzyjne ważenie towarów ma bezpośredni wpływ na wartość transakcji i ostateczny koszt zakupu. Pozwala też uniknąć manipulacji i oszustw. W miejscach, takich jak:

 • magazyny i centra dystrybucyjne,
 • hurtownie,
 • zakłady produkcyjne,
 • sklepy i supermarkety,

urządzenia te muszą zapewniać rzetelność pomiarów. Z tego względu często wymagana jest legalizacja wagi magazynowej.

Poza dystrybucją tego rodzaju sprzętu pomiarowego zajmujemy się również dbaniem o to, aby były zgodne z normami i przepisami. Znajdziesz u nas zatem szeroki wybór wag magazynowych, które są objęte procesem legalizacji, kontroli wydajności, precyzji i pełnej sprawności. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Waga magazynowa z legalizacją

Potrzebujesz niedrogiej, precyzyjnej wagi magazynowej z legalizacją spełniającej najwyższe standardy? W naszej ofercie znajdziesz urządzenia:

 • z wbudowanym, intuicyjnym interfejsem zapewniającym łatwość obsługi,
 • z możliwością integracji z systemami magazynowymi, co znacząco ułatwia zarządzanie zapasami,
 • mobilne, np. na kółkach, które łatwo możesz przemieścić z jednego miejsca w inne,
 • stacjonarne i wiele innych.

Legalizacja wagi magazynowej polega przede wszystkim na potwierdzeniu jej zgodności z odpowiednimi normami i przepisami. Wszystkie nasze urządzenia spełniają wymogi dotyczące dokładności i wytrzymałości. Proces legalizacji może różnić się w zależności od specyficznych przepisów krajowych oraz rodzaju i przeznaczenia wagi. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące konkretnej wagi magazynowej, skontaktuj się z nami.

Współpracujemy z lokalnym urzędem miar oraz akredytowanym laboratorium, dzięki czemu po legalizacji otrzymasz certyfikat. Dokument ten potwierdza, że waga spełnia wszystkie wymagania i może być legalnie używana. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pierwszej, czy kolejnej legalizacji wagi magazynowej, wykonamy ją w terminie określonym w przepisach. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.