load
Wagi magazynowe

Wagi magazynowe

Precyzyjne wagi magazynowe to urządzenia pomiarowe służące do wyznaczania masy towarów w halach magazynowych i centrach logistycznych. Modułowe rozwiązania mają możliwość okresowego wzorcowania oraz legalizacji. Istnieje możliwość wyposażenia ich w opcjonalny akumulator o podwyższonej żywotności. Ich funkcjonalność pozwala na sumowanie kilku wykonanych operacji ważenia, liczenie sztuk, a także zamrożenie wyniku (funkcja HOLD). Sprzęt jest przeznaczony do stref ATEX.

Produkty mogą jednocześnie powodować aktywację wyjść przekaźnikowych, a także drukować bilety dokumentujące pomiar. Pozwalają na szerokie zastosowania pomiarowe związane z ważeniem zwierząt, a także dozowaniem i tarowaniem. Mogą być dostarczone w wersji wykonanej ze stali nierdzewnej, dzięki czemu ich obudowa spełni wymagania normy IP68. Jesteśmy w stanie dopasować konstrukcję do indywidualnych wymagań klienta pod kątem wytrzymałości oraz funkcjonalności. Oferujemy je z szalkami o wymiarach od 10 x 10 cm do 2 x 2 m.

Sprawdź nasze produkty

Modułowe wagi magazynowe

Oferowane wagi magazynowe są przeznaczone do profesjonalnych zastosowań m.in. na terenie hurtowni budowlanych oraz zakładów przemysłowych i centrów przeładunkowych. Odporna na uszkodzenia mechaniczne konstrukcja urządzeń została wykonana z wysokiej jakości metali niepodatnych na uderzenia oraz działanie korozji i agresywnych substancji chemicznych. Sprzęt jest jednocześnie ergonomiczny i łatwy w obsłudze. Może pracować w szerokim zakresie temperatur roboczych.

Pomostowe wagi magazynowe dostępne w naszym asortymencie mogą być poddane procesowi wzorcowania i legalizacji, i wykorzystane zgodnie z prawem w zastosowaniach związanych z rozliczeniami handlowymi. Są użytkowane w miejscach takich jak:

 • logistyka,
 • przetwórstwo mięsne,
 • przemysł spożywczy,
 • gastronomia,
 • składy budowlane,
 • handel hurtowy.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie precyzyjnych systemów ważących sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować produkt do indywidualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się również wdrożeniami, montażem oraz profesjonalnym serwisem gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Świadczymy także telefoniczną pomoc techniczną dla kontrahentów.

Precyzyjne wagi do magazynów

Dostępne u nas precyzyjne wagi do magazynów są wyposażone w wydajne zasilanie sieciowe 230 V z możliwością użycia dodatkowego akumulatora o bardzo wysokiej żywotności. Umożliwiają ważenie w różnych jednostkach pomiarowych. Doskonale sprawdzają się przy pomiarze masy europalet, skrzyniopalet, big-bagów, a także konwencjonalnych palet i wszelkiego rodzaju elementów stosowanych w nowoczesnej logistyce i branży transportowej.

Produkty pomiarowe znajdujące się w naszym asortymencie mogą być wyposażone w dodatkowe udogodnienia takie jak regulowane nóżki czy rampy najazdowe. Są przystosowane do obsługi w rękawiczkach i zapewniają wysoki komfort użytkowania nawet w niesprzyjających warunkach środowiskowych. Jeżeli szukasz precyzyjnej i niezawodnej wagi magazynowej w dobrej cenie, to skorzystaj z naszej bogatej oferty już dziś!

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.