load
Analizatory

Analizatory laboratoryjne ziarna NIR - sprzęt do zboża i pasz

Analiza jakości zboża to podstawowe działanie w wymianie towaru między producentami i podmiotami skupującymi ziarno. Obie strony chcą być pewne, że produkt jest najlepszej jakości. Większość parametrów wymaga sprawdzenia z wykorzystaniem specjalnych przyrządów. Analizator laboratoryjny ziarna to sprzęt, który gwarantuje możliwość dokładnego ich zweryfikowania, dzięki czemu transakcja może być satysfakcjonująca zarówno dla sprzedawcy, jak i dla nabywcy.

Dzięki zastosowaniu takiego urządzenia dostawca dokładnie wie, jakie parametry ma oferowany towar. Zgodność deklarowanych wartości z rzeczywistością świadczy o jego uczciwości i pozwala na precyzyjne opisanie asortymentu potencjalnym kupcom. Z kolei kupujący, sięgając po sprzęt laboratoryjny w postaci analizatora zboża, zyskują gwarancję, że nabywają płody o takich właściwościach, jakich oczekują. Krótko mówiąc, urządzenie wspomaga transakcje na rynku i ułatwia podejmowanie decyzji dotyczących np. ustalania cen przez sprzedawcę czy wyboru danego towaru przez nabywcę.

Observing with a microscope seeds of plants in a laboratory.

Sprawdź nasze produkty

Jak działa analizator laboratoryjny do zboża?

Oferowane przez nas analizatory do zboża, pasz, surowców paszowych, mąk i wielu innych, bazują na nowoczesnej technologii, dzięki którym możliwe jest mierzenie takich parametrów zbiorów jak skład, wilgotność czy zawartość oleju. Sprzętu można używać nie tylko do badania zbóż (jak pszenica, żyto czy owies), ale też do analizy rzepaku i innych roślin oleistych (np. słonecznik) czy roślin motylkowatych. To uniwersalne urządzenie o szerokim zastosowaniu, które wyróżnia się znakomitą dokładność działania, a co za tym idzie – zapewnia wiarygodność i obiektywność podawanych wyników.

Urządzenia funkcjonują na bazie technologii NIR, umożliwiającej szybkie uzyskanie wyniku. Zastosowana w tym celu analiza widma w zakresie bliskiej podczerwieni gwarantuje precyzję pomiaru. Jego uzyskanie zajmuje nie więcej niż minutę, co sprawia, że korzystanie z analizatora do zboża jest komfortowe i efektywne. Duża pojemność próbki znacznie przyspiesza pracę. Wykorzystanie analizatora laboratoryjnego to zdecydowanie najszybszy sposób na zbadanie jakości zboża. Warto po niego sięgać, żeby dokonać trafnych i skutecznych pomiarów.

Analizatory

Co mierzy analizator laboratoryjny ziarna?

Nasz analizator laboratoryjny daje możliwość precyzyjnego określenia zawartości rośliny. Mierzy między innymi ilość glutenu, protein i tłuszczów, a także mikroelementów i makroelementów. Właściwość ta jest istotna dla wszystkich gospodarstw rolniczych oraz producentów żywności, którzy skupują ziarna i nasiona. Oferowany sprzęt pozwala na bardzo dokładne poznanie zbóż i innych roślin pod różnym kątem.

Professional scientist with gloves examining wheat ears, experim

Analizator do zboża - precyzja i bezpieczeństwo

Każdy producent ziaren i nasion powinien dysponować analizatorem laboratoryjnym, który umożliwia szybką i precyzyjną analizę składu i parametrów zbiorów, oddawanych do skupu. Przyrząd ten znacznie usprawnia transakcję i pozwala na uniknięcie ewentualnych nieprawidłowości. Solidna budowa sprzętu gwarantuje trwałość i wygodne korzystanie. Urządzenia dostępne na naszej stronie zaprojektowane zostały w taki sposób, aby korzystanie z nich było wygodne i nieskomplikowane. Duży i czytelny wyświetlacz ułatwia posługiwanie się nimi i zapewnia wygodne czytanie wyników – obsługa jest prosta i bardzo intuicyjna. Oprócz ich wydruku możliwy jest również bezpośredni przesył na komputer, co stanowi wygodne rozwiązanie dla wielu firm.

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją naszych produktów. Wszystkie powstają z najwyższej jakości materiałów, a wykorzystane w nich technologie dają gwarancję dokonywania precyzyjnych pomiarów. Wyposażenie w tego rodzaju produkt to podstawa zarówno dla dostawcy, jak i nabywcy. Laboratoryjny analizator zboża to sprzęt, który umożliwia również lepszą kontrolę warunków przechowywania. Zachęcamy do zapoznania się z jego parametrami i zakupu w naszej firmie!

dPPaS
Masz pytania?
Porozmawiajmy

    Newsletter

    Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

    Newsletter

    Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.