load

Czujniki tensometryczne

Czujniki tensometryczne do wagi samochodowej

Jednym z kluczowych elementów budowy wag oraz wszelkich innych urządzeń do pomiaru sił ściskających i naprężeń, jest czujnik tensometryczny. Dzięki zastosowaniu tego sprzętu, można uzyskać bardzo dokładne pomiary, które są potrzebne w wielu branżach przemysłowych. W naszej ofercie prezentujemy czujniki do wagi samochodowej najwyższej jakości, które zostały wyprodukowane przez najlepszych producentów, takich jak HBM, Zenic oraz DiniArgeo.  

Wysoce precyzyjny pomiar siły przez czujnik tensometryczny

Na skutek zamontowania tensometru można znacznie zwiększyć precyzyjność pomiarową wagi. Główną zaletą takiego sprzętu jest jego mały rozmiar oraz wszelka odporność na drgania i uszkodzenia, które umożliwiają zainstalowanie go na licznych powierzchniach, w tym także zakrzywionych. Proponowane czujniki działają również bez żadnych zakłóceń w wysokich temperaturach i ciśnieniach, co umożliwia korzystanie z nich w różnych warunkach. 

Najwyższa jakość materiałów i wykonania

Prezentowane w ofercie czujniki tensometryczne do wagi samochodowej są wykonane z najbardziej wytrzymałych materiałów na rynku, takich jak:

 • stal stopowa,
 • aluminium,
 • stal nierdzewna.

Skład tych surowców zapewnia stopień ochrony urządzenia od IP64 do IP69K. Dzięki zastosowaniu tych tworzyw możliwe jest również otrzymanie najwyższej jakości sprzętu o nośności od 0,1 kilograma do 1000 ton i dokładności od C3 do C6. Oferowane czujniki tensometryczne są także objęte zatwierdzeniem OIML.

Profesjonalna i merytoryczna obsługa

W GrainTech skupiamy się przede wszystkim na całkowitym zadowoleniu każdego klienta. Dlatego też naszą firmę tworzy kadra doświadczonych pracowników, specjalizujących się w profesjonalnym i merytorycznym doradztwie. Staramy się również zapewnić kupującym maksymalnie indywidualne podejście. Oferowany sprzęt przewodnich marek jest najwyższej jakości i bez wątpienia posłuży przez lata. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

HBM, Zemic, DiniArgeo

Wykonane ze stali stopowej, aluminium lub stali nierdzewnej
Dokładność od C3 do C6
Z zatwierdzeniem OIML
Stopień ochrony od IP64 do IP69K
Nośność od 0,1kg do 1000t

Podobne produkty

Masz pytania?
Porozmawiajmy

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

  Newsletter

  Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.