FPI SupNIR 2720 Portable do zboża i pasz

Analizator do zboża FPI SupNIR 2720 Portable

Przenośny ekspresowy analizator składników żywności: produkty pełnoziarniste, nasiona oleiste, produkty przetworzone, mieszanki paszowe.

Urządzenie jest dostarczane z tabletem z systemem operacyjnym Android i oprogramowaniem FPI z fabrycznie zainstalowanymi kalibracjami dla produktów klienta.

Przenośny ekspresowy analizator SupNIR-2720 Portable wyprodukowany przez Focused Photonics Inc. powstał w 2019 roku, aby zaspokoić potrzeby elewatorów zbożowych, handlarzy zbożem, laboratoriów badawczych i innych przedsiębiorstw potrzebujących szybkiej i łatwej analizy wskaźników jakości w całych ziarnach, nasionach oleistych, przetworzonych produktach słonecznikowych i sojowych, produktach gotowych.

Dzięki niewielkiej wadze, pracy bateryjnej, wyświetlaniu wyników na ekranie tabletu lub smartfona, a także możliwości pracy w niemal każdych warunkach pogodowych, przenośny SupNIR-2720 Portable stanie się nieodzownym pomocnikiem firm oferujących swoje usługi w zakresie analizy jakości żywności, lub dla przedsiębiorstw rolniczych, gdzie laboratorium zbożowe nie ma stabilnego podłączenia do sieci energetycznej i / lub w ogóle nie ma stacjonarnego pomieszczenia.

Kontakt