Serwis i kalibracja wag samochodowych

Naprawa urządzeń pomiarowych

Serwis wag i urządzeń laboratoryjnych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak awaria sprzętu może negatywnie wpłynąć na cały proces pracy i go opóźnić. Z tego powodu oferujemy szybki i sprawny serwis wag samochodowych oraz ich kalibrację. Nasza firma gwarantuje skuteczną naprawę, która wpłynie pozytywnie na sprawność i trwałość urządzenia. Staramy się również zapewnić szeroką i zróżnicowaną ofertę tak, by wszystkie zainteresowane naprawą osoby, otrzymały maksymalnie kompleksową usługę. 

Dlatego też w zakres naszych świadczeń wchodzą następujące czynności obsługowe:

Kolejną istotną kwestią jest również zasięg działania. Ze względu na mobilny serwis jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego z miejsca w kraju. Wszyscy pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w udzielaniu usług reperacyjnych i dołożą wszelkich starań, by zapewnić w pełni indywidualne podejście do każdego klienta. Używane przez nas w naprawie części zamienne pochodzą od najlepszych w branży producentów. Dzięki temu możemy gwarantować jak najszybszy i satysfakcjonujący serwis wag samochodowych, które będą całkowicie sprawne i gotowe do dalszej pracy.

Oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jakie naprawy realizujemy:

Serdecznie zachęcamy każdego, kto potrzebuje szybkiej i trwałej naprawy lub kalibracji wagi samochodowej do skorzystania z naszych usług.