Wagi samochodowe, najazdowe

betonowa, stalowo-betonowa, stalowa


W ofercie firmy GrainTech znajdziesz wysokiej klasy samochodowe wagi najazdowe i zagłębione. Betonowe i stalowe konstrukcje są zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach przemysłowych. Wykonane z użyciem doskonałej mieszanki betonu oraz stali stanowią prefabrykowane pomosty ze wzmocnionymi obrzeżami, niepodatnymi na uderzenia mechaniczne. Są stosunkowo szybkie i proste w montażu – instalacja urządzenia zajmuje maksymalnie 24 godziny. Dzięki zastosowaniu klap bocznych dostęp do czujników tensometrycznych klasy C3 jest bezproblemowy.

Dostarczamy specjalistyczne najazdy wagowe do samochodów ciężarowych i dostawczych prefabrykowane, jak i wylewane na miejscu. Produkty charakteryzują się wysoką nośnością rzędu kilkudziesięciu ton (maksymalny udźwig może wynieść 100 t), zależnie od modelu. Zostały zaprojektowane w III klasie dokładności handlowej. Są standardowo zasilane z sieci 230 V 50 Hz. Mogą pracować w szerokim zakresie temperatur roboczych od -30 do 40 °C. Zarówno ich działka legalizacyjna, jak i odczytowa została określona na poziomie 20 kg (w przypadku wag 50t i 60t).

Profesjonalne samochodowe wagi najazdowe

Dostępne w naszym asortymencie profesjonalne samochodowe wagi najazdowe to betonowe i stalowe urządzenia, które mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta przez nasz zespół składający się doświadczonych inżynierów – konstruktorów, programistów, mechaników i projektantów. Maszyny mogą być dodatkowo wyposażone w elementy uszczelniające, a także wyświetlacz, oprogramowanie kontrolne, pilot, obsługę kart RFID czy systemy automatycznego ważenia. Istnieje też możliwość implementacji precyzyjnego modułu lokalizacyjnego GPS.

Konstrukcje standardowo mają 18 metrów długości (z możliwością zwiększenia na specjalne życzenie), a także 3 m szerokości. Zależnie od potrzeb mogą zostać wyposażone w 6 do 10 profesjonalnych czujników tensometrycznych klasy C3. Są montowane z użyciem autorskiej metody instalacji na utwardzonym podłożu, bez konieczności stosowania wylewki fundamentów, która znacząco podnosiłaby koszty całej inwestycji. Same elementy pomiarowe zamontowane są przy użyciu podkładek dystansowych i chronione przed uszkodzeniami.

Betonowe wagi najazdowe dla samochodów

Wysokiej klasy betonowe wagi najazdowe dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych obsługujących zakłady przemysłowe i hale magazynowe są montowe z użyciem dedykowanych śrub, które gwarantują brak ryzyka przemieszczania się konstrukcji nawet przy dużym obciążeniu dynamicznym i intensywnej eksploatacji. Mają zaimplementowane wszystkie niezbędne do pracy funkcje, takie jak tarowanie, zerowanie czy możliwość integracji z zewnętrznym oprogramowaniem komputerowym na specjalne życzenie.

Niezawodne urządzenia pomiarowe, zapewniają dokładne ważenie, zgodne z regulacjami prawnymi obowiązującymi w Polsce. Są skonstruowane w trzeciej klasie dokładności handlowej. Jeżeli więc szukasz solidnych i tanich samochodowych wag najazdowych i zagłębionych o konstrukcji betonowej cechujących się wysoką precyzją, to skorzystaj z naszej oferty już dziś! Zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania.