Wagi podkładkowe osiowe, przejazdowe

Profesjonalne samochodowe wagi przejazdowe i podkładkowe dostępne zarówno w wersji bezprzewodowej, jak i przewodowej. Konstrukcja z wytrzymałego aluminium jest gwarancją solidności, a zarazem lekkości i możliwości pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Produkty są wyposażone w specjalne czujniki wykonane ze stali nierdzewnej, które spełniają wymagania norm ochrony IP68, a także hermetyczne skrzynki przyłączeniowe. Są łatwe w montażu bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi.

Producent zastosował wulkanizowane nakładki antypoślizgowe z wysokiej jakości tworzywa, które podnoszą poziom bezpieczeństwa użytkowania i wyraźnie zwiększają przyczepność samochodowej wagi podkładkowej. Dzięki specjalnym rozwiązaniom technologicznym połączenie segmentu ważącego pojazd z miernikiem jest proste i niezawodne. Produkty są oferowane w wersjach legalizowanych z możliwością ważenia dynamicznego w dużej rozdzielczości. Zapewniają dokładne oraz powtarzalne pomiary.

Samochodowe wagi przejazdowe

Oferowane przez nas produkty są dostarczane w wygodnej walizce transportowej. Dostępne są również modele z wbudowaną drukarką do szybkiej dokumentacji wyników. Obsługę ułatwia ergonomiczny wyświetlacz oraz dedykowane oprogramowanie komputerowe z polskojęzycznym menu. Istnieje możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów rozszerzających funkcjonalność narzędzi pomiarowych, takich jak wykonane z drewna maty wyrównujące przeznaczone do ważenia osi pojazdów. Towar jest objęty gwarancją producenta.

Profesjonalne samochodowe wagi przejazdowe zbudowane są z kilku podkładek pomiarowych, które połączone są ze specjalnie zaprojektowanym indykatorem odczytowym, tworząc kompleksowy, przenośny system do ważenia osi pojazdów. Dzięki wykonaniu z lekkich i trwałych materiałów nie sprawiają problemów w transporcie. Są dedykowane do zastosowań w przedsiębiorstwach i instytucjach wykonujących pomiary wagowe poza swoją siedzibą. Mogą być dodatkowo wyposażone w drukarkę termiczną oraz zasilanie sieciowo-akumulatorowe.

Wagi do ważenia aut ciężarowych

Dostępne w naszym asortymencie podkładkowe wagi przenośne do ważenia aut ciężarowych oraz osobowych to specjalistyczne rozwiązania pomiarowe, które umożliwiają wykonywanie precyzyjnych pomiarów w szerokim zakresie: od kilkuset kg do nawet kilkunastu ton. Mają niezbędne certyfikaty i są dostępne w wersji z legalizacją, które dedykowano do mierzenia masy całkowitej wszelkiego rodzaju maszyn kołowych. Ich kompaktowa budowa i łatwe składanie umożliwiają przeprowadzanie kontroli w dowolnym miejscu.

Urządzenia do pomiaru wagi pojazdów nazywane również samochodowymi podkładkami ważącymi umożliwiają precyzyjne i łatwe określenie stopnia nacisku koła lub osi samochodu. Zostały wyposażone w mechanizmy szybkiego zerowania oraz wyznaczania środka ciężkości. Wysokiej klasy układy elektroniczne zapewniają dużą niezawodność działania w trudnych warunkach terenowych. Sprzęt jest niepodatny na działanie wilgoci oraz promieniowanie UV. Jeżeli szukasz nowoczesnych, podkładkowych wag pomiarowych, to skorzystaj z naszej oferty!