load

Inne

QuickScan badanie mikotoksyn

Technologia QuickScan umożliwia klientom zajmujących się zbożami odczytywanie pasków testowych GMO, mikotoksyn i alergenów w jednym systemie ilościowym i jakościowym.

Firmy zbożowe oraz przetwórcy żywności i pasz mogą teraz uzyskać szybkie i obiektywne wyniki dla całego GMO QuickComb, pojedynczych pasków QuickStix GMO lub pasków mykotoksyn QuickTox.

Funkcje programu QuickScan obejmują:

Szybkość – odczytaj paski szybkiego testu i zapisz wyniki w ciągu kilku sekund
Przyjazny dla użytkownika – Prosty interfejs z łatwym dostępem do zapisanych wyników, generowania raportów i kontroli jakości.
Solidny – zaprojektowany do pracy w zapylonym środowisku. Wbudowany „czysty test”. W razie potrzeby łatwe do czyszczenia.
Elastyczność – Przetwarzaj pojedyncze paski lub grzebienie wielopasmowe pod kątem GMO, lub mykotoksyn
Precyzja – Krzywe ilościowe na partię (w porównaniu z serią) są zintegrowane z unikalnym systemem kodów kreskowych, zapewniając dokładny, spójny pomiar i eliminując potrzebę kalibracji
Identyfikowalność – natychmiastowy dostęp i wykorzystanie wyników testów do archiwizacji, wysyłania pocztą e-mail, drukowania lub analizy trendów

QuickScan łączy technologię obrazowania cyfrowego z zaawansowanym przetwarzaniem matematycznym. Specyficzne identyfikatory próbek dla każdego testu mogą zostać wprowadzone w celu śledzenia próbki i zachowania tożsamości. Wyniki można przeglądać i analizować w programie QuickScan, a także eksportować i udostępniać za pomocą kilku naciśnięć klawiszy. Chociaż do uruchomienia programu QuickScan nie jest wymagane połączenie internetowe, aktualizacje oprogramowania wraz z udostępnianiem danych i raportów można wykonać jednym dotknięciem, jeśli komputer jest podłączony.

Podobne produkty

Masz pytania?
Porozmawiajmy

    Newsletter

    Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.

    Newsletter

    Możesz nam zaufać. wysyłamy tylko oferty, a nie pojedynczy spam.